تبلیغات
تمدن اسلامی - 13 آبان از سال 42 تا 46 سال بعد

تمدن اسلامی

جنبش نرم افزاری راهکار تحقق تمدن اسلامی

یکشنبه 10 آبان 1388

13 آبان از سال 42 تا 46 سال بعد

نویسنده: امیر   طبقه بندی: سیاست، 

1. چهل و شش سال قبل در چنین شب هایی نطفه نهضتی در حال بسته شدن بود که به درستی «انفجار نور» نامیده شد. در 13 آبان 42 وقتی مأمور ساواک از حضرت روح ا... (ع) سؤال می کرد : «سربازهایت کجاست؟» پاسخ هایی می شنید که معرفتی نسبت به آن ها نمی توانست پیدا کند؛ «سربازهای من در گهواره هستند.»

                                                                                                              

ولی امروز کفن جنبشی دوخته می شود که تئوریسین های آن می گویند؛ «سربازهای ما در گورهای فکری خود هستند.»

 

2.  13 آبان یادآور «یاران دبستانی انقلاب اسلامی» است. دانش آموزانی که در سال 57 از گهواره های خود فاصله گرفته بودند تا دست در دست دانشگاهیان، جوانه انقلاب اسلامی را با خون خود بارور کنند. انقلابی که در گذر زمان با خون سیصد هزار سرباز خمینی چنان ریشه های خود را قوام بخشید که، هیچ کس نتواند با کشته های به تعداد انگشتان بدن آن را بخُشکاند.

 

3. میوه انقلاب اسلامی نیز در 13 آبان به بار نشست. دانشجویانی که لانه شیطان بزرگ را چنان درهم شکستندند، که تاریخ تا ابد انگشت به دهان از این حادثه به بزرگی یاد خواهد کرد. دانشجویانی که خود تصمیم گرفتند و خود اجرا کردند، و نشان دادند که اگر دانشجوی ایرانی آلت دست دیگران قرار نگیرد چنان خواهد جوشید که جهانیان را متحیّر خواهد ساخت. اما دیگر جوششی نیست ،  جوششی نخواهد بود و دانشگاه در تابوت خواهد زیست تا زمانی که شعار «فشار از پایین و چانه زنی ار بالا» بالای این تابوت پای کوبی کند.

                                                        

4. کدام گور؟ کدام تابوت؟ و کدام جنبش؟

 

گروهی قبل از انقلاب به سیل عظیم مردمی پیوستند که با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» حلقه اول تمدنی را ساختند که لرزه بر اندام نیمه جان «غرب» انداخت. ولی آنها به فکر منافع خود و دار و دسته هایشان بودند، و حتی یک روز قلبشان برای انقلاب نتپید. قلّاب آنها در آب گل آلود انقلاب اسلامی ماهی ای برایشان به ارمغان نیاورد. همین ها گروهایی ساختند برای به زمین زدن انقلاب اسلامی ، سیر تکاملی پیشرفت شان به خوبی طی می شد. هر روز بیشتر بر ارکان اعتقادی اسلام می تاختند و هر روز بیشتر خون انقلاب اسلامی را می مکیدند.  ولی امروز در سیر انحطاطی خود ابزاری را در دست گرفته اند که روزی علیه آن اعتراض می کردند، روزی گذار از آن را تئوریزه می کردند، روزی آن را به تاریخ ملحق می کردند و ...  .  آری روز 13 آبان باید آنها سیاه پوش یا کفن پوش شوند و انشاء ا... وزارت کشور نیز بر این عزاداری مجوز صادر خواهد کرد تا زیر تابوت زیاد خالی نماند.

نویسندگان

نظرسنجی

  چند درصد از مطالب وبلاگ را مطالعه نمودید؟ • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
log