تبلیغات
تمدن اسلامی - سدی برای تشویش

تمدن اسلامی

جنبش نرم افزاری راهکار تحقق تمدن اسلامی

جمعه 22 بهمن 1389

سدی برای تشویش

نویسنده: امیر   طبقه بندی: سیاست، 

سال پیش در چنین ایامی و بعد از اعلام پایان هشت ماه جنگ نرم نگارنده طی مقاله ای به پیش بینی راهبردهای نوین جبه استکبار در مقابله با جبهه انقلاب و حق پرستان پرداخت.

در آن متن نیز اشاره شده بود که در حالی که ایدئولوژی لیبرال دموکراسی به بن بست تبلیغاتی خود علیه تفکر اسلامی – شیعی حاکم بر ایران و هسته های مقاومت در جهان نزدیک می شد به یکباره جنبش سبز به یاری تفکر لیبرال دموکراسی شتافت و سعی کرد با شوک های خود که از کف خیابان های تهران بر این جنازه عظیم الجثه وارد می شد آن را زنده نگهدارد.

در حالی که انتخابات چهل میلیونی مردم ایران می توانست آخرین رمق جبهه باطل را برباید، جنبش سبز توانست این امتیاز بی نظیر را با زمین گیر کردن جبهه خداپرستان در داخل مرزهای ایران از حیض انتفاع ساقط نماید. حال که با توفیقات الهی و امدادهای غیبی جنود الهی توانستیم چراغ امید جبهه استکبار و شیطان بزرگ را کم سو کنیم، به یکباره انقلاب مردم مصر و تونس توانست معادلات نزاع دو تفکر اسلام و لیبرال دموکراسی را به نفع جبهه خودی تقویت کند.

در حالی که شاهد انزوای تفکر حامی شیطان بزرگ در لبنان، عراق، ترکیه، فلسطین، پاکستان، آمریکای لاتین و ... هستیم کاسته شدن وزنه سنگینی به نام مصر از کفه مبارزاتی مستکبران عالم و افزوده شدن آن به کفه انقلابیون حق مدار می تواند روند پیروزی های پی در پی جبهه اسلام را تسریع نماید.

باگذار تدریجی مصر برای پیوستن به جبهه اسلام و نزاع با تفکر شیطانی لیبرال دموکراسی، شاهد آن هستیم که وابستگان تمدن غرب می خواهند این امتیاز مثبت را هم ضایع گردانند و دوباره پیک های خوش بینی را به سوی جبهه استکبار گسیل دارند. درخواست تظاهرات 25 بهمن به منظور انحراف اذهان عمومی از پیروزی تفکر اسلام بر تفکر گندیده لیبرال دموکراسی است. مگر نه این است که خواص شیطان دور هم جمع شده اند تا دردهای شیطان بزرگ را التیام بخشند؟

تبلیغات گسترده جبهه استکبار برای حضور فریب خوردگان و معاندان در خیابان های تهران نه به منظور همدردی با مردم مصر بلکه کاهش تبعات منفی انقلاب مستضعفان و به خصوص مصر و تونس در مواجهه با صهیونیز بین الملل و شیطان بزرگ است.

سدی به نام جنبش سبز خاصیت آرام سازی فضا به نفع جبهه استکبار و در مقابل خاصیت تشویش اذهان عمومی در جبهه مستضعفان و حق پرستان را دارد!!!

لذا بر همه امت مسلمان واجب است تا با حرکتی جهادی این خواب آشفته جنود شیطانی را برهم زنند و آخرین امیدهای جبهه استکبار را به یاس مبدل سازند.

 

تحلیلی جالب از نامه درخواست مجوز برای راهپیمایی 25 بهمن

نویسندگان

نظرسنجی

  چند درصد از مطالب وبلاگ را مطالعه نمودید؟ • آخرین پستها

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
log